Ogrzewanie domu - Szybko Sprawnie Skutecznie
Ogrzewanie domu - Szybko Sprawnie Skutecznie

Montarz Kotłów Gazowych w ramach PONE.

Mrs.Rabbit Świadczy usługi montarzu kotłów dostarczonych w ramach

Programu Ograniczania Niskiej Emisji.

 

Wykonujemy wszystkie prace dotyczące domontażu starych urządzeń i montażu nowych.

 

Więcej o naszych usługach znajdziesz na stronach z naszą ofertą.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 519 822512 519 822512. Z chęcią udzielimy Ci porady.

Korzystne Zmiany (przed i po modernizacji)


PONE

 

Program niskiej emisji spalin

Podstawowym celem Programu PONE jest systemowe ograniczenie emisji substancji szkodliwych do atmosfery, poprzez kompleksową likwidację istniejących, nieefektywnych źródeł ciepła. Założony cel osiąga się poprzez wprowadzanie ekologicznych, energooszczędnych urządzeń grzewczych, oraz odnawialnych źródeł energii. Program ONE realizowany jest ze środków wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

 

Ile można zyskać ?

W tym programie mieszkaniec może otrzymać dofinansowanie do instalacji w wysokości do 80% kosztów kwalifikowanych, jednak rzeczywista kwota dofinansowania dla danej gminy jest ustalana indywidualnie. Docelowa kwota dofinansowania jest również uzależniona od wysokości kosztów inwestycji poniesionych i udokumentowanych przez inwestora.

 

Kto skorzysta z dopłaty?

Z dofinansowania skorzystać mogą mieszkańcy, którzy zdecydowali się na urządzenie ekologiczne w ramach Program Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE). W większości przypadków dotyczy on tylko modernizacji budynków, w których planowana jest wymiana starego kotła na paliwo stałe na nowoczesny, i przy okazji tej wymiany gmina może pokryć też część kosztów związanych z zakupem i montażem kolektorów słonecznych lub pomp ciepła. A także kosztów związanych z przyłączem gazowym. Kryteria programu w każdej gminie mogą być ustalane nieco inaczej, dlatego jeśli w naszej gminie realizowany jest program PONE, najpierw należy dowiedzieć się, na jakich zasadach przyznawane są dopłaty i złożyć wymagane dokumenty.

Kontakt

Mrs.Rabbit

Zieleniecka 10/2

05-230 Kobyłka

 

Telefon: 519 822512 519 822512

E-mail: zajac.mi@wp.pl

Skorzystaj również z formularza kontaktowego.

Hurtownia, Sklep Hydrauliczny

Wąska 10

05-200 Wołomin

biuro@mrs-rabbit.pl

 

Otwarte:

Pon.-Pt. godz. 7-17

Sob - po wcześniejszym umówieniu