Ogrzewanie podłogowe i instalacje centralnego ogrzewania

Przygotowując ofertę usługową w zakresie szeroko rozumianej hydrauliki i ogrzewania, zdecydowaliśmy się na uważną diagnozę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów z miejscowości Kobyłka oraz całego Mazowsza. Zespół naszych hydraulików, a także ekspertów w zakresie projektowania swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, a także stale usprawnianym kompetencjom zawodowym pragnie służyć Państwu w trakcie realizowania nawet najbardziej oryginalnych projektów.

Nigdy nie kierowaliśmy się w naszej pracy rozwiązaniami szablonowymi – doskonale wiemy, że każdy budynek, a wraz z nim konkretne rozwiązania architektoniczne, to konieczność indywidualnego podejścia oraz dopasowania poszczególnych systemów do jednostkowych możliwości oraz ograniczeń. Ogrzewanie podłogowe, które projektujemy i które wykonujemy dla budynków zlokalizowanych przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości Kobyłka, jest jedną z tych usług, która pozwala nam na całkowite dopasowanie zakresu prowadzonych prac do jednostkowych oczekiwań. Oferujemy także wsparcie w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasz hydraulik nie tylko wykonuje powierzone mu zadania, ale także chętnie udzieli porad w zakresie eksploatacji systemu.

Dzięki temu tworzymy rozwiązania trwałe, funkcjonalne, całkowicie bezpieczne i przede wszystkim znacząco wpływające na komfort danego miejsca.

 

Instalacja centralnego ogrzewania to przede wszystkim system złożony z wielu modułów. Każdy z nich musi zostać dobrany pod kątem konkretnych, precyzyjnie zdiagnozowanych oczekiwań. Dlatego też już na początku inwestycji warto skontaktować się z ekspertami Mrs. Rabbit. Nie tylko realizujemy powierzone nam zlecenia wykonawcze, ale przede wszystkim służymy Państwu radą oraz wspieramy już na etapie projektowania. Jeżeli istnieje taka potrzeba – podejmujemy się takiego zadania i przygotowujemy indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie rozwiązania i udogodnienia, których od nowego systemu oczekuje Inwestor. Doskonale wiemy, po jakie materiały warto sięgnąć, a których należy kategorycznie unikać. Dzięki właściwym decyzjom, które podejmujemy bezbłędnie już od wielu lat,
możemy dzisiaj cieszyć się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Możemy także z całkowitą pewnością oraz odpowiedzialnością za realizowane zlecenia dać Państwu gwarancję na ich bezawaryjne działanie.

 

Oczywiście nie zapominamy o tym, aby zachować kompleksowość naszej oferty usługowej. Dlatego też stale wspieramy naszych Klientów nie tylko w trakcie zakładania instalacji centralnego ogrzewania, ale również w obszarze pozostałych
usług hydraulicznych. Wybierając naszą ofertę z całą pewnością mogą Państwo liczyć na niezawodną i profesjonalną obsługę.


Oferujemy między innymi projektowanie, przebudowę, modyfikację, naprawę oraz zakładanie następujących instalacji:


• wody pitnej,
• kanalizacji,
• ogrzewania,
• ogrzewania podłogowego i ściennego,
• solarnych,
• opartych na kotłach kondensacyjnych,
• opartych na pompach ciepła,
• gazowych.

 

Instalacje wykonujemy głównie w systemie Uponor i Hertz.
Wybierając nasze rozwiązania zyskują Państwo gwarancję niezawodności przez długie lata. Pragniemy zapewnić, że stale współpracujemy z tymi samymi, sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami biznesowymi. Dlatego też do naszych Klientów trafiają rozwiązania gwarantujące wieloletnie, bezawaryjne funkcjonowanie. Oczywiście w trakcie codziennej pracy na uwadze mamy również wygodę Inwestorów oraz ich oczekiwania względem komfortu oraz kosztów eksploatacyjnych zakładanych systemów – szczególnie jeżeli realizowane przez nasz zespół usługi dotyczą zakładania instalacji centralnego ogrzewania bądź ogrzewania podłogowego wraz z wylewka anhydrytową. Dokonując rzetelnych pomiarów oraz dopasowując konkretne systemy do wymogów danego obiektu jesteśmy całkowicie przekonani, że zaoferujemy Państwu rozwiązania, które pod każdym względem sprostają przedstawionym oczekiwaniom.

 

W tym miejscu warto również zaznaczyć, że stale współpracujemy z Salonem Firmowym Viessman KUS-AN. Jako partner biznesowy salon ten dostarcza nam najwyższej jakości kotły grzewcze wraz z całą armaturą niezbędną do założenia profesjonalnej, szczelnej instalacji. W przeciwieństwie do wielu firm specjalizujących się na terenie województwa mazowieckiego w wykonawstwie takich systemów – my nie musimy oczekiwać na dostawę zamówionych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mogłoby to skutkować wstrzymaniem dalszych prac, a tym samym
– zwiększeniem kosztów budowy czy też realizowanej inwestycji przebudowy. Współpracując od lat z tym samym partnerem biznesowym możemy działać wyjątkowo sprawnie – doradzać Klientom przy wyborze właściwych, dopasowanych od ich potrzeb modeli kotłów oraz przechodzić do natychmiastowej realizacji zaakceptowanego przez nich projektu. Od samego początku istnienia firmy Mrs. Rabbit szczególną wagę przykładaliśmy do jakości i trwałości sprzętów, które wykorzystujemy przy okazji zakładania tak specjalistycznych systemów. Dbałość o to zaowocowała zaufaniem ze strony Klientów, którzy powierzają nam wykonanie instalacji centralnego ogrzewania od podstaw.

 

W przypadku wszelkich instalacji wodociągowych wykorzystujemy system Uponor. Każda taka realizacja podlega 10-letniej gwarancji oraz pełnemu ubezpieczeniu. W ten sposób nasi Zleceniodawcy mogą mieć całkowitą pewność co do wysokiej jakości zakładanych systemów oraz ich funkcjonalności przez kolejne lata.

Doradztwo


W przeciwieństwie do wielu firm usługowych, dla nas liczy się nie tylko terminowe wykonanie zlecenia, ale również pozostanie do Państwa stałej i pełnej dyspozycji. Jako specjaliści czujemy się odpowiedzialni za podejmowane w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego oraz wszelkich systemów hydraulicznych decyzji. Chcemy, aby decydując się na konkretne rozwiązania mieli Państwo pewność, że są one najlepszymi spośród dostępnych na rynku, a ponadto – są także najlepiej dopasowanymi do danego obiektu oraz indywidualnych wymogów. Dlatego też oprócz usług wykonawczych, związanych z montażem oraz serwisem, realizujemy także fachowe doradztwo. Z przyjemnością pomożemy Państwu odnalezieniu rozwiązań niezawodnych, wyróżniających się najwyższą jakością –
takich, które przez wiele lat będą źródłem niesłabnącej satysfakcji. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie, przedstawione w związku z przeprowadzanymi pracami pytaniami.


Jeżeli już teraz jakieś się Państwu nasuwają – zachęcamy do ich przedstawienia. Bezpośrednio można się z nami kontaktować pod numerem telefonu: 519 822 512.