Kompleksowe usługi hydrauliczne - instalacje grzewcze

Od wielu lat stale rozwijamy się w branży, nieustannie zdobywamy nowe doświadczenie, doskonalimy nasze umiejętności oraz sięgamy po najnowocześniejsze i jednocześnie najbardziej komfortowe dla naszych Klientów rozwiązania. W codziennej pracy wyróżnia nas otwartość na oryginalne projekty oraz nieszablonowe rozwiązania, dzięki którym instalacje grzewcze mogą być systemami całkowicie dopasowanymi do potrzeb danego budynku. Unikamy działania schematycznego – to nasze systemy mają odpowiadać oczekiwaniom Inwestorów oraz służyć znacznej poprawie komfortu w budynkach, nie zaś odwrotnie.

Kompleksowe usługi hydrauliczne

 

Pragniemy Państwa zapewnić, że do każdej realizacji podchodzimy z wielkim zaangażowaniem oraz dbałością o indywidualne potrzeby Klienta. Dzięki temu możemy działać kompleksowo. Ideą przyświecającą Mrs. Rabbit jest zapewnienie Zleceniodawcom całościowej obsługi i pełnego wsparcia, obejmującego nie tylko wykonawstwo, ale również profesjonalne doradztwo oraz projektowanie indywidualnych, zgodnych z oczekiwaniami Inwestora rozwiązań.

W trakcie współpracy mamy na uwadze zarówno to, aby realizacja przebiegła szybko, sprawnie oraz zgodnie z założonym harmonogramem prac. Dbamy także o bezpieczeństwo oraz wykonawstwo wszystkich zadań w całkowitej zgodności ze sztuką budowlana oraz obowiązującymi zasadami BHP.

 

Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak dynamiczny sposób rozwija się nasza branża. Pragniemy móc zapewnić Klientom rozwiązania z najwyższej półki, charakteryzujące się ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz trwałością. Dlatego też stale poszerzamy naszą wiedzę, sięgamy po najnowsze rozwiązania wspomagane technologicznymi nowinkami. Dzięki temu zakładane przez nas instalacje grzewcze są nie tylko trwałe, ale również w pełni funkcjonalne.


Dbając o terminową realizację każdego, zleconego nam zadania, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami oraz partnerami, z którymi zawodowy cel łączy nas już od wielu lat. To również dzięki nim możemy Państwu oferować rozwiązania czerpiące z najnowszej technologii. Pragniemy też zapewnić, że w zakresie naszych usług znalazły się nie tylko instalacje grzewcze. Stale wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dlatego nie poprzestajemy w doskonaleniu oferty usługowej. Obecnie obejmuje ona działania w zakresie doradztwa, projektowania oraz montażu profesjonalnych systemów. Są to:


- instalacje CO,
- kotły gazowe,
- systemy solarne
- instalacje Wod-Kan oraz gazowe,
- pompy ciepła.


Wszystkie usługi – zarówno montażu, jak i serwisowania i usuwania usterek -dotyczące powyższych systemów wykonujemy w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. W pracy posiłkujemy się nowoczesnymi narzędziami, które przyczyniają się do sprawnego realizowania powierzonych nam zleceń.

Systemy podłogowe

 

W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasze usługi w zakresie podłogowych instalacji grzewczych.
Są to bardzo często systemy projektowane na indywidualne zamówienie – takie, które uwzględnia wszelkie wymogi danego budynku. Usługi związane bezpośrednio z ogrzewaniem podłogowym, obejmują:
- instalacje płaszczyznowe „podłogówki” (i/lub ścienne);
- wykonują wylewki anhydrytowe.

Kontaktując się z Mrs. Rabbit mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie – już od etapów początkowych inwestycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu indywidualnych instalacji grzewczych. Jesteśmy więc przekonani,
że poznając Państwa oczekiwania będziemy w stanie przygotować właściwe rozwiązania.

Zakres działań

 

Zawsze dbamy o to, aby w żaden sposób nie ograniczać naszej oferty. Chcemy, by przynosiła ona rozwiązania w pełni dopasowane i efektywnie podnoszące komfort domów oraz budynków użyteczności publicznej. Dlatego też usługi, które realizujemy, podzieliliśmy na dwie główne grupy. Pierwszą z nich tworzą usługi wykonawcze, związane także z serwisowaniem oraz naprawą już istniejących systemów. To także przebudowa i modyfikacja. Drugą grupę tworzy zaś nasze kompleksowe wsparcie doradcze i projektowe.


a/ wykonawstwo:
- montaż instalacji CO, gazowych, wodno-kanalizacyjnych,
- montaż kotłów gazowych, pomp ciepła, systemów solarnych
;


b/ doradztwo i projektowanie:
- instalacje wod-kan, instalacje grzewcze i gazowe.

 

Działamy wszechstronnie, a to oznacza stałe rozbudowywanie naszej oferty. Dlatego też usługi hydrauliczne to dla nas zarówno realizacja systemów doprowadzających wodę pitną do gospodarstw domowych, usuwanie wszelkich usterek, jak również projektowanie oraz zakładanie systemu ogrzewania podłogowego (wraz z wykonaniem posadzki anhydrytowej).
Wszystkie prace, które wykonujemy, podlegają gwarancji. W ten sposób możemy naszych Klientów zapewnić nie tylko o kompleksowości oferty, ale również o w pełni profesjonalnym wykonawstwie, które odbywa się z należytą dbałością o najwyższą jakość wykończenia.

 

Jeżeli więc poszukują Państwo fachowego wsparcia oraz zespołu ekspertów, którzy będą w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom oraz podjąć się realizacji indywidualnych projektów – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu.

 

Pragniemy Państwa zapewnić, że od lat współpracujemy z tymi samymi partnerami, dzięki którym mamy całkowitą pewność, iż wszystkie nasze instalacje zostaną założone w terminie, a do ich montażu wykorzystamy materiały o ponadprzeciętnej trwałości. Naszym nadrzędnym zadaniem jest dostarczanie Państwu rozwiązań nie tylko poprawiających wygodę, ale również niewymagających cyklicznego serwisu bądź ciągłych napraw. Tworzywa i materiały, po które sięgamy, są rozwiązaniami gwarantującymi możliwość wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji. Dotyczy to równym stopniu zakładanych przez nas systemów, jak również wylewek anhydrytowych.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Można się z nami skontaktować po następującym numerem telefonu: 519 822 512.

Z chęcią udzielimy Ci porady.

Instalacje CO

 

Systemy centralnego ogrzewania zawsze dopasowujemy do konkretnego budynku. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży jesteśmy w stanie wskazać rozwiązania najbardziej efektywne i najkorzystniejsze pod względem utrzymania. Z
pewnością też sprostamy oryginalnym projektom, które nam Państwo zlecicie.

Instalacje WOD-KAN

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz zakładaniem systemów wodno-kanalizacyjnych. W ramach tej usługi wykonujemy także wszelkie naprawy oraz modyfikacje, wynikające m.in. przebudowy budynku. Działania te dotyczą także przygotowanie systemu doprowadzającego wodę pitną do budynku.

Instalacje gazowe

 

Projektując oraz wykonując instalacje gazowe zawsze kierujemy się przede wszystkim względami bezpieczeństwa.
Sięgamy po takie rozwiązania, które są w stanie zapewnić naszym systemom bezawaryjne, zgodne z obowiązującymi standardami funkcjonowanie, a tym samym – sprostają oczekiwaniom naszych Inwestorów.

Montaż kotłów gazowych


Systemy ogrzewania bardzo często wspierane są kotłami gazowymi. Ich właściwy dobór oraz profesjonalny montaż zapewnia całemu systemowi prawidłowe i przede wszystkim bezpieczne funkcjonowanie. Jako specjaliści jesteśmy w stanie doradzić Państwu przy wyborze konkretnego modelu oraz podjąć się jego montażu.

Montaż instalacji solarnych

 

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom naszych inwestorów, stale podnosząc nasze zawodowe kwalifikacje, możemy zaoferować wsparcie przy montażu instalacji solarnych. Są one coraz popularniejszym rozwiązaniem, które przynosi wiele korzyści. Są to przede wszystkim odczuwalne dla Inwestora oszczędności.

Montaż pomp ciepła


Specjalizując się w sektorze rozwiązań grzewczych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu w pełni profesjonalny montaż pomp ciepła. Dotyczy to wszystkich modeli – gruntowych, powietrznych oraz wodnych. Pragniemy zapewnić, że wszelkie prace związane z instalacją wykonujemy sprawnie i w uzgodnionym z Klientem terminie.

Instalacje płaszczyznowe


Proponowane przez nas instalacje płaszczyznowe doskonale odnajdują się zarówno w domach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Znacznie podnoszą komfort użytkowania danej przestrzeni. Ułatwiają też utrzymanie pożądanej temperatury. Mogą to być zarówno systemy ogrzewania podłogowego, jak i ściennego.

Wylewka anhydrytowa


Estetyczne wykończenie oraz rozwiązanie na lata – wylewka anhydrytowa to rozwiązanie, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Nie tylko ukryje i zabezpieczy instalację grzewczą, ale również doda całemu pomieszczeniu elegancji. Prace te wykonywane są sprawnie i z dbałością o każdy detal oraz wykończenie.